Už se nám to blíží....

16.06.2017 12:32

Ahoj ted již hlavně účastníkům a jejich rodičům,

tak jak asi čekáte na další a další informace, naše skupina pomalu, leč jistě plánuje letošní tábor. Letošní ročník je spojen možná s trošku smutnou situací ohledně přihlášek, kdy jsme se rozhodli snížit počet účastníků. Přeci jen vloňském roce jsme si to moc neužili z pohledu vedoucích. Přeci jen průměrný počet dětí při táborech v místě základny je 30 - 40 a nás tam bylo 52 i když kapacita je ofiko přes 70 lidí. Takže jsme se prostě rozhodli, že počet snížíme. Mrzí nás, že někteří tradiční "páprsobáci" začali řešit tábor až v půlce června. Leč již mohou jen plakat a sledovat fotky :-/ místo prostě není.

Ta další změna, která se týká a trošku odtajní důvod delší mlčenlivosti, je velký výskyt studijních úspěchů, kdy Majda je již opravdu paní doktorka, Makačka je již paní zubařka, Jára je pan inženýr, Kačka již za pár dní bude bakalářka a abychom toho neměli málo Madla je velký fyzioterapeut. No k tomu se vážou další změny v našem týmu. Kdy úspěch našich slečen doktorek je natolik velký, že ihned v průběhu prázdnin nastupují do světa zdravotnictví a nás tímto opouštějí. I když se na nás přijedou možná podívat, aby to nebylo nám ani jim líto, že se nemůžou učastnit po celou dobu. S touto změnou je tedy opět změna v řadách vedoucích, kdy dojde k mírnému omladnutí týmu. Ale hlavně po několik letech do týmu přichází nový muž, kdy tedy již na stádo žen nebude jen Urboš s Járou. Dále se zpět do týmu vrací již jedna vedoucí, která si odzkočila vychovat jednoho nového táborníčka, a i s ním se pustí do ošetřování našich dětiček neb je také paní doktorkou, a kdo jiný by funkci zdravotníka měl zastávat, než opravdová paní doktorka :-) No a do třetice naší skupinu posiluje slečna vedoucí, která prožila několik PÁPRSOBŮ z pohledu dítěte a nyní si to vyzkouší z pohledu vedoucích. Čachnov zná jak své boty, toto místo byl její poslední páprsob a s některými letošními účastníky byla i ve společných družinkách při celotáborové hře. Takže jde v řadě opět o zkušeného PÁPRSOBÁKA. 

 

No schválně zkušení PÁPRSOBÁCI může  si zkusit uhádnout, kdo se tímto vedoucím pro letošek stane a poslat zprávu Járovi. Vítěz získá jeden bod pro svojí družinku :-p

No a ve výsledku kdo to dočetl až sem,....... tramtadadáááááá letošním tématem tábora bude příběh inspirovaný románem Alchymista od Poula Coelho.

 

Toť vše

A brzy na viděnou ve vašich schránkách.....