2014

Návštěva areálu tábora

05.06.2014 21:41

Ahoj,

Zdravíme všechny účastníky a případně i další zájemce o tábor. Dneska proběhla návštěva tábořiště hl. vedoucím Járou a zdravotníkem Urbošem. Tábořiště je již v plném proudu obsazováno jednou akcí za druhou a za dva měsíce přivítá i náš tábor. Tábořiště máte možnost si prohlédnout na fotografiích a ve skutečnosti je ještě hezčí. Dnešní počasí bylo skutečně vydařené a v areálu se najdou místa, jak ve stínu, tak i na slunci. Areálem protéká i potok a tak nebude v případě vysokých letních teplot o nějaké to ochlazení nouze. Po minulých třech ročnících, kdy nám sloužilo tábořiště v Čachnově máme změnu a hlavní změna bude v kuchyni. Opět se vracíme do prostor, kde je velmi špičkově vybavena kuchyně a tak doufáme, že budeme mít blíže k plnění našeho cíle, který zní. „Najedené dítě, spokojené dítě“ :-) a v tomto směru nechceme šetřit za žádnou cenu. Zde můžeme otevřít anketu, pokud účastníkům nějaké jídlo na PÁPRSOBU v jídelníčku chybí, či naopak přijde zbytečné, ať neváhá včas informovat zástupce vedoucích může k tomu použít kolonku zaslat dotaz v pravém sloupci :-). 

I samotné přípravy tábora spějí do finiše.  Zbývá dokončit pár částí celotáborové hry, kdy její téma odtajníme, jak je již zvykem ve zvacím dopisu na konci června. Tradiční táborová trička čekají v tiskárně na tisk. Mapové podklady už pociťují první náznaky možného vedení tras tréninků.  Krabičky sportident se těší na opětovné setkání s vaším čipem a dalo by se říci, už nám zbývá jen zabalit a sejít se u autobusu, zamávat rodičům a vyrazit.

 

Stále máme ještě možnost doplnit pár lidí do plného obsazení chatek. Pokud máte někdo zájem, nebo víte o někom, kdo by chtěl... určitě ať neváhá a pošle přihlášku.

 

A je tu SRPEN!!!!

 

02.08.2014 22:46

Tož je to tady!!!!!

Půlka letních prázdnin je za náma a blíží se posledních úžasných 10 dní spojených každoročně s PÁPRSOBEM. Doufáme, že všichni máte tedy své zvací dopisy už u sebe a řádně nastudované. Pokud ne použijte v menu položku ke stažení a zde si zvací dopis můžete stahnout. 

Zároveň chválíme hlavně rodiče neb po dlouhé době se podařilo všem včas uhradit peníze a máme tak velkou pochvalu od naší paní učetní :-) 

 

Předpověď počasí říká, že by už do konce prázdnin nemělo být tropické počasí. Doufáme, že se nám tedy vyprší před táborem a na poslední týden bude tradičně pěkné počasí. Ale i kdyby ne, jsme přece orienťáci a nic nás nesmí zastavit!!!!!! :-)