Náš tým

Jára Prouza

Hlavní vedoucí

No kdo jiný než zrovna Jára by měl být hlavním vedoucím! Je již posledním pamětníkem, který se účastnil všech ročníků tohoto tábora. Funkci hlavního vedoucího podědil v roce 2010. Předtím ji zastávala jeho máma Zuzana, později pak Jana Němcová a nyní padá veškerá zodpovědnost právě na Járova bedra. Ještěže je má dostatečně velká:-)!

Honza Urbánek

Zdravotník a táborový kulturní referent

Honzovi neřekne nikdo jinak než Urboši. Na táboře patří mezi nejdůležitější a nejvytíženější osoby, neb zastává funkci zdravotníka. Když zrovna netahá klíšťata a neošetřuje puchýře či odřeniny, drží pravděpodobně v ruce kytaru nebo jiný hudební nástroj a svou hrou a zpěvěm obšťastňuje zástupy svých fanoušků a fanynek. Bez něj by rozhodně Páprsob nebyl Páprsobem!

Šárka Jelínková

Vedoucí-záložník

Šárka nám již před několika lety odrostla z účastnického věku, a tak se roku 2010 stala platnou vedoucí. Krom orientačního běhu se jí velmi vede i v radiovém orientačním běhu, ve kterém je dokonce reprezentantkou ČR! Od roku 2017 se rozhodla spíše pro karierní růst, a tak nám ve svém velmi úzkém volném čase přijede alespoň pomoci :-)

Anežka Přibylová

Vedoucí

Ano už je to tak!!!! Do týmu opět vítáme dalšího odchovance paprsobáckých táborů. Anežka s náma byla na několika táborech, a tak jsme rádi, že i jí můžeme přivítat v řadách vedoucích. Pro účastníky je možná nevýhoda, že prostory letošního ročníku velmi dobře zná jako 'učastník. A tak jí v tomto směru už nic nepřekvapí a nikdo si na ní nepřijde :-)
 

Štěpán Smejkal

Vedoucí

Hlavně přítomné slečny dlouho chtěly nějakého nového muže do týmu. Ale už i Jára s Urbošem si řekli, že by bylo na čase někoho přijmout. Hlavně už taky trošku stárnou a nová mladá krev není špatná. A tak do týmu přichází Štěpán. Štěpán není sice orienták, což je výhoda protože aspoň nejezdí na soustředění v běhu a může právě proto jet s náma. Je to tanečník, ale to je Urbošovo také druhé Já. Takže bude stejně dobrý, neli lepší.... A umí hrát i na hudební nástroj, takže opět další kladný bod pro něj!!!!

Madla Svobodná

Vedoucí

Madla se k nám do týmu přidala v roce 2015, kdy nahradila Kačku Krausovou, která se přesunula po dokončení studii na medicíně do pracovního procesu. Madla je další osobou, která se účastnila jako dítě prvních ročníků PÁPRSOBU a tak jí účast na dalších ročnících v pozici vedoucího není cizí. Jde o zkušenou orientační běžkyni a tak v týmu zastává důležitou funkci stavby tréninků. Sport jí velmi baví a rádá vymyšlí nové hry pro děti, které má ráda. Díky svému vzdělání v oboru fyzioterapie je na blízku, když člověka zradí vlastní tělo :-)   

Kačka Pavlů

Vedoucí a švitořivý optimista

A je to tady…všichni jsme se na moment, kdy právě ona překročí věkovou hranici dítěte na Páprsobu hrozně netěšili. Ale moment! Vždyť může jet jako VEDOUCÍ! Kdo jiný by se na to hodil víc, než právě ona! Dobré nálady má vždy na rozdávání a se vším pomůže. Vždyť Páprsob bez Káči, to je jako les bez kontrol. Tím, že se Káča účastnila spousty ročníků, ví, jak to na Páprsobu chodí. Proto její členství ve vedoucovském týmu od loňského roku přináší jen pozitiva. Aby taky ne, je to přeci Káča Pavlů.

Silva Slavíková

Vedoucí

Silva je nejmladší ptáček celé vedoucovské skvadry. Její silnou stránkou je stavba skvělých tréninků, které si každé dítě hned zamiluje. Obzvlášť ráda staví kontroly na posedy, kde je sama ráda hledá. Se všemi dětmi je hned kámoš (teda až na středy, kdy nosí smradlavé ponožky) a nebojí se ani sebeblbější otázky. Neptejte se jí ale na nejoblíbenější barvu, stejně vám ji neřekne, asi jí nechce přiznat, nebo co.

Anička Šnupárková

Vedoucí

Jak už to bývá zvykem v hlavním výběru vedoucích, je jednou z mála podmínek aktivní účast na táboře. Znalost prostředí je pro nás na první místě a vzhledem ke svému věku jde znova o záruku vypečených her. V posledních letech se nám díky začlenění bývalích účastníku mezi řady vedoucích daří opět zařazovat oblíbené hry. A i to vede ke stále větší oblibě našeho tábora. 

 

Diskusní téma: Náš tým

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Náš tým

Tato fotogalerie je prázdná.